KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA (ZAGRANICZNA) FIRMA SPEDYCYJNA - Transport Spedycja Logistyka

Transport, Spedycja, Logistyka - Polska, Unia Europejska, Europa Wschodnia...
Dane teleadresowe
Kraj, Miasto, Ulica, Nr
(+48) 123-4567-890
info@domena.com
jak zlecić przewóz transoprt towarów za granicę
opinie o firmach transportowych w Polsce i za granicą
Przejdź do treści
Spedycja
SPEDYCJA
Zajmujemy się  bezpośrednio organizowaniem przewozu towarów, od przyjmowania zleceń na przewóz dóbr, poprzez zawieraniem umów z klientami, kompletowaniem potrzebnych do przewozu dokumentów, organizowaniem środków transportu, którym przewożony będzie towar i ostatecznie nadaniem przesyłki. Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu oraz przewożeniu towarów.
międzynarodowa firma spedycyjna
Szukasz solidnej i sprawdzonej firmy spedycyjnej?
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie transportu i spedycji  na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług wynika z wieloletniego doświadczenia w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz rzetelności i profesjonalizmu naszych pracowników. Zajmujemy się bezpośrednio transportem oraz planowaniem przewozu ładunków i środków, za pomocą których przebiegnie transport, by był jak najbardziej efektywny i szybki. Nasi spedytorzy, to specjaliści nie tylko w dziedzinie transportu, ale również ekonomii i handlu. Realizujemy zlecenia jednorazowe, kilkukrotne, cykliczne oraz zlecenia stałe.
Nasza oferta spedycyjna

W swojej ofercie świadczymy usługi transportowe oraz spedycyjne. Poza samym przewozem towarów oferujemy wszelkie czynności powiązane z transportem. Za nasze zadanie przyjmujemy całościową obsługę klienta, zapewniając szeroki wachlarz usług oraz profesjonalne doradztwo.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji przesyłek. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego środka transportu zapewniamy Państwu komfort dostawy bezpośredniej w systemie door to door (bez przeładunku w magazynach, bez zmiany środka transportu).
 
Kompleksowa obsługa przesyłek
Flota przystosowana do obsługi każdego typu towarów
Odbiór przesyłek od nadawcy i dostarczenie przesyłki do finalnego odbiorcy
Dobór optymalnej trasy i wykwalifikowanych przewoźników
Stałe monitorowanie towaru
Fachowe doradztwo dotyczące transportu przesyłek
Obsługę całego łańcucha dostaw
Dostawy zgodne z konwencją CMR
Konkurencyjne stawki
solidna firma spedycyjna
Transport krajowy i międzynarodowy
- tanio, szybko, solidnie...
Swoją ofertę dopasowujemy do różnych wymagań klientów oraz potrzeb  konkretnych ładunków, jesteśmy w stanie dopasować się do zlecanych  terminów dostaw:
JiT just in time - na konkretną godzinę
day definite - na konkretny dzień
time definite - w określonym przedziale czasowym
usługi spedycyjne krajowe
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi: co-packing, długoterminowe  składowanie, przeładunek towarów, dystrybucja do klienta końcowego.  Wszystkie wymienione usługi, które świadczymy pozwalają zaoszczędzić  państwa czas, koszty oraz zyskać wygodę w zarządzania własną firmą. W  dzisiejszych czasach outsourcing usług logistycznych to nowoczesne i  często używane rozwiązanie chętnie podejmowane przez firmy z różnych  branż. Nasi klienci nie muszą martwić się o przestrzeń magazynową i  składowanie towarów.

Nie wiesz:
- jak znaleźć firmę spedycyjną ?
- jak bezpiecznie przewieźć towar ?
- jak zlecić transport towarów firmie spedycyjnej przez internet ?
Szukasz sprawdzonej firmy spedycyjnej ?
Zależy Ci na czasie ?

- napisz do nas lub ZADZWOŃ !!
Spedycja obejmuje kierunki: Niemcy, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Austria, Hiszpania, Wielka Brytania, Szwajcaria, Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Węgry, Czechy, Słowacja...
Pozostałe usługi w zakresie organizacji transportu, m.in.: obsługa celna, usługi magazynowania, profesjonalne doradztwo, transport specjalistyczny (pomoc w uzyskaniu pozwoleń)
Świadczymy transport międzynarodowy naczepami typu: niskopodwozie (Tiefbett, Semi), zestaw, platforma, Mega, ze stałą zabudową (Koffer), typu firanka (kurtynowe) lub plandeka, cysterny chemiczne, spożywcze, gazowe, paliwowe, kontenery (m.in. 20/40), chłodnie i izotermy, wywrotki, dłużyce, lawety, silosy.
POLSKA, woj.małopolskie
32-500 CHRZANÓW
(+48) 123-4567-890
info@domena.com
OTWARTE: 7.00 - 19.00
SOB - NIEDZ: zamknięte.
Transport  |   Spedycja  |   Logistyka  |   Polska  |   Europa
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
TRANSPORT
Drogowy, Kolejowy,
Lotniczy, Morski,
Multimodalny
Polska, Unia Europejska

SPEDYCJA
Wieloletnie doświadczenie
Nowoczesna flota
Najlepsze opinie
Szybka realizacja zleceń
LOGISTYKA
Organizacja przewozów
Transport Krajowy
Międzynarodowy
Usługi celne
Wróć do spisu treści