TRANSPORT SPECJALNY - Transport Spedycja Logistyka

Transport, Spedycja, Logistyka - Polska, Unia Europejska, Europa Wschodnia...
Dane teleadresowe
Kraj, Miasto, Ulica, Nr
(+48) 123-4567-890
info@domena.com
jak zlecić przewóz transoprt towarów za granicę
opinie o firmach transportowych w Polsce i za granicą
Przejdź do treści
Transport specjalny
SPECJALISTYCZNY TRANSPORT
- to przewóz  ładunku nietypowego, odbywający się na innych zasadach i w innych  warunkach niż podpowiada standardowa procedura. Szczególna specyfika,  rozmiary i materiały wymagają bowiem od firm transportowych i  spedycyjnych indywidualnego podejścia do przewozu, a więc i zastosowania  odpowiedniego środka transportu. W dzisiejszych czasach rynek  przepełniony jest wszelkiego rodzaju towarami, dlatego też nie sposób omówić  wszystkie formy transportu specjalnego. Wymienia się jednak kilka grup  produktów, których przewóz nie może się odbyć bez fachowej wiedzy i  wdrożenia zaawansowanych technologicznie środków.
transport towarów łatwopsujących się
Transport specjalistyczny
Poza samym przewozem organizujemy wszystkie niezbędne pozwolenia na transport specjalny. W trakcie samego zlecenia zapewniamy też profesjonalny pilotaż. Czuwamy nad całym procesem od prac koncepcyjnych po wykonanie. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno przewożonych towarów, jak i uczestników ruchu drogowego. Wysoką jakość obsługi zapewniamy zarówno do zleceń krajowych, jak i do międzynarodowych. Dzięki temu transport specjalistyczny charakteryzuje pełen profesjonalizm bez względu na trasę. W efekcie wieloletniej działalności możemy zapewnić Państwa, że znamy się na planowaniu i mamy przygotowane scenariusze postępowania również w kryzysowych sytuacjach. Świadczymy pewne usługi z dziedziny spedycji krajowej i międzynarodowej.
krajowy przewóz drogowy specjalistyczny
Co wyróżnia naszą firmę?
Tym, co nas wyróżnia spośród konkurencji, to szczególna dbałość o powierzone ładunki, środowisko naturalne oraz nowoczesne technologie – znajdujące zastosowanie zarówno we flocie, jak i w zarządzaniu transportem na każdym jego etapie. Stawiamy na:
Profesjonalną obsługę klienta
Najwyższą dbałość o bezpieczeństwo ładunku
Jakość i terminowość transportu
Indywidualne podejście do każdego zlecenia
Informatyzację pojazdów oraz zaplecza spedycji
Nowoczesną i niezawodną flotę
międzynarodowy transport drogowy specjalistyczny
Świadczymy pewne usługi z dziedziny spedycji krajowej i międzynarodowej.

Transport maszyn rolniczych i budowlanych,
Przewóz ciężkich ładunków,
Transport towarów o niestandardowych wymiarach,
Organizację zezwoleń na transport ładunków specjalnych,
Profesjonalny pilotaż przewozów ponadgabarytowych,
Kompleksową organizację załadunku i rozładunku towarów.
Posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na czas transportować specjalne ładunki niezależnie do okoliczności. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań, dlatego możemy liczyć na długofalową współpracę z naszymi kontrahentami z Polski, a także zza granicy. Dzięki temu przewóz towarów zawsze trafia do odpowiedniego celu na czas, co jest szczególnie ważne w przypadku międzynarodowego transportu specjalistycznego. Przy realizacji zleceń bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania klientów. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie transportu specjalistycznego i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy osoby zainteresowane transportem różnego towaru, w tym również ponadnormatywnego.

Nie wiesz:
- jak znaleźć specjalistyczną firmę transportową ?
- jak bezpiecznie przewieźć towar ponadgabarytowy ?
- jak zlecić transport towarów specjalistycznych przez internet ?
Szukasz sprawdzonej firmy transportowej ?
Zależy Ci na czasie ?

- napisz do nas lub ZADZWOŃ !!
Transport towarów chłodzonych: polega na  przewozie materiałów wymagających stałej kontroli temperatury ładunku.  Zaliczamy do niego przewozy towarów: w chłodniach, izotermach,  kontenerach i wagonach chłodzonych, przewóz towarów w suchym lodzie lub  specjalnym żelu chłodzącym.
Transport pojazdów: to przewóz różnego typu pojazdów samochodowych z wykorzystaniem  specjalistycznych naczep, kontenerów, czy lawet. Auta przewożone są w  specjalnych warunkach i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.
Transport ponadgabarytowy: jest to transport towarów ponadnormatywnych, czyli takich których posiadane wymiary i/lub waga przekraczają dopuszczalne rozmiary stosowane w standardowym transporcie drogowym i/lub kolejowym.
Transport towarów niebezpiecznych: polega na przewożeniu różnego typu materiałów niebezpiecznych: wybuchowych, toksycznych, łatwopalnych  itp. Przewoźnik zapewnienia specjalnie przeszkolony personel (niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa) oraz odpowiednio wyposażony i oznakowany środek transportu.
Chartery: w sytuacji, gdy chcemy przetransportować naprawdę duże ilości towaru możemy wynająć (wydzierżawić) cały środek transportu. (samolot, statek, pociąg, czy samochód). Pozostaje on do naszej dyspozycji na czas trwania okresu wynajmu.
ON Board kurier: z tym rodzajem transportu mamy do czynienia, gdy zależy nam na jak najszybszym dostarczeniu względnie małego ładunku. W takim wypadku zwykle w grę wchodzi podróż osobista pojazdem kołowym lub samolotem do innego miasta lub nawet na inny kontynent.
Otiam ornare sit amet: lectus eget pretium. Vivamus non risus nibh. Praesent ornare, velit sed placerat viverra, risus neque cursus tellus, et efficitur turpis dolor ut sem. Suspendisse vitae lacus hendrerit, convallis nulla in, congue purus.
POLSKA, woj.małopolskie
32-500 CHRZANÓW
(+48) 123-4567-890
info@domena.com
OTWARTE: 7.00 - 19.00
SOB - NIEDZ: zamknięte.
Transport  |   Spedycja  |   Logistyka  |   Polska  |   Europa
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
TRANSPORT
Drogowy, Kolejowy,
Lotniczy, Morski,
Multimodalny
Polska, Unia Europejska

SPEDYCJA
Wieloletnie doświadczenie
Nowoczesna flota
Najlepsze opinie
Szybka realizacja zleceń
LOGISTYKA
Organizacja przewozów
Transport Krajowy
Międzynarodowy
Usługi celne
Wróć do spisu treści